O firmie

Lida – ponieważ... 

...inspirują nas kobiety.

Jako firma rozpoczęliśmy działalność w 1990 roku. W ciągu dwudziestu czterech lat ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku tekstylnym jako ceniony producent rajstop. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjnym jesteśmy w stanie zapewnić asortyment wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rajstop oraz innych wyrobów pończoszniczych.

Nasze inspiracje budują nasze cele.

Kilka słów o kolekcjach. Ponieważ DBAMY O KAŻDĄ KOBIETĘ skoncentrowaliśmy się na Paniach, którym wyjątkowo trudno jest znaleźć wygodne i modne rajstopy ze względu na nietypową figurę. To właśnie im dedykujemy swoje starania, to właśnie one są źródłem naszych inspiracji. Pomysł kolekcji rajstop dla kobiet w ciąży zrodził się w 1997 roku. Lata badań, testowania rajstop przez przyszłe mamy w szkołach rodzenia oraz udoskonalania i poszerzania linii produktów kolekcji przyczyniły się do wielkiego sukcesu Kolekcji MATERNITY.

Kolejnym krokiem zgodnym z ideą firmy było stworzenie kolekcji SIZE + - dla kobiet o większych,  niestandardowych rozmiarach. Chcemy dać im szansę poczuć się wyjątkowo i atrakcyjnie, a przede wszystkim komfortowo w naszych wyrobach. Nie zapomnieliśmy również o Panach! Jesteśmy twórcą i projektantem ekskluzywnych rajstop MAN'S WORLD i getrów dla mężczyzn ACTIVE MAN. Nasze produkty przeznaczone są zarówno do użytku codziennego, jak i dla Panów aktywnych sportowo.

Podstawą naszej firmy są ludzie. Rzetelna praca w połączeniu z kreatywnością pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość i szeroki wybór oferowanych produktów. Indywidualne podejście do każdego klienta, wsparcie oraz profesjonale doradztwo działu obsługi to bez wątpienia nasze najsilniejsze strony. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom, szybko reagujemy na każdą potrzebę oraz jesteśmy wrażliwi na zachodzące zmiany w trendach. Wspólnie z naszymi partnerami odnosimy sukcesy w Polsce oraz za granicą. Nasze kolekcje można nabyć w sklepach na terenie całej Polski i Europy.